Novinky


MALIBU C 

Produkty jsou 100% veganské, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Malibu C přípravky jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostředí a 100% veganské z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • Blednutí barvy
  • Problémy s krytím šedivých vlasů
  • Zašlé blond odstíny
  • Nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • Ztrátu pružnosti vlasů
  • Ztrátu lesku vlasů
  • Zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.K18

K18PeptideTM byl patentován poté, co jsme prozkoumali a analyzovali 1242 dekapeptidů, které pokrývají celý genom lidských keratinových proteinů. Naše zázračná molekula dopraví aminokyseliny do kortexu vlasu, aby znovu spojila keratinové řetezce a rekonformovala disulfidové vazby tak, že se vlasy navrátí do jejich původního, panenského stavu.

Patentovaná péče K18 není pouhým dočasným řešením - je to první produkt, který využívá biomimetiku k opětovnému propojení keratinových řetězců poté, co byly narušeny odbarvováním, barvením a chemickým ošetřením, jenž obnoví hebkost, hladkost a sílu vlasů a dodá jim nebývalou poddajnost. Čím poškozenější vlasy, tím dramatičtější bude výsledek

Aplikace je možná u kadeřnice Jany a Lucie 

Brazilský keratin na vlasy 

COCOCHOCO Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který:

hluboce regeneruje a trvale narovnává vlasy bez změny jejich struktury

chrání vlasy před nepříznivými vlivy, jako je UV záření, slaná mořská voda, mráz, vítr a chlorovaná voda

vlasy ihned po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění, hloubkovému obnovení a hlavně narovnání na dobu 3-4 měsíců! 

Aplikace je možná u kadeřnice Kateřiny


Olaplex

Revoluce v kadeřnickém průmyslu, která umožňuje barvení, zesvětlovaní a melírovaní bez poškození vlasového vlákna. Díky jedinečné technologii můžeme ZESVĚTLOVAT, BARVIT a zároveň dodávat vlasům VITALITU a SÍLU. Služba OLAPLEX se dá aplikovat i bez barvení pro obnovu síly a lesku do vlasů. Během ošetření i po něm dokáže OLAPLEX znásobit a obnovit poničené vazby vlasů způsobené chemickými i termálními vlivy. Vlasy jsou na první pohled lesklejší, silnější a zdravější.

Společně s touto technologii měníme zarytá pravidla o škodlivosti častého barvení, melírovaní a zesvětlovaní vlasů.

Aplikace je možná u kadeřnice: Jany, Lucie, Kateřiny

Fibreplex

ZESVĚTLOVANÍ a BARVENÍ nikdy nebylo tak šetrné! FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional minimalizuje oxidativní poškození uvnitř vlasu v důsledku chemických procesů a omezuje lámání vlasů až o 94 %. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech. Při barvení se mohou vlasy poškodit, což se projevuje hlavně jejich lámavostí. Díky jedinečné kúře Fibreplex budou však zářit silným a zdravým dojmem.

Aplikace je možná u kadeřnice: Kristýny