Novinky


Brazilský keratin na vlasy 

COCOCHOCO Brazilský keratin je inovativní proces ošetření vlasů, který:

hluboce regeneruje a trvale narovnává vlasy bez změny jejich struktury

chrání vlasy před nepříznivými vlivy, jako je UV záření, slaná mořská voda, mráz, vítr a chlorovaná voda

vlasy ihned po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění, hloubkovému obnovení a hlavně narovnání na dobu 3-4 měsíců! 

Aplikace je možná u kadeřnice Kateřiny


Olaplex

Revoluce v kadeřnickém průmyslu, která umožňuje barvení, zesvětlovaní a melírovaní bez poškození vlasového vlákna. Díky jedinečné technologii můžeme ZESVĚTLOVAT, BARVIT a zároveň dodávat vlasům VITALITU a SÍLU. Služba OLAPLEX se dá aplikovat i bez barvení pro obnovu síly a lesku do vlasů. Během ošetření i po něm dokáže OLAPLEX znásobit a obnovit poničené vazby vlasů způsobené chemickými i termálními vlivy. Vlasy jsou na první pohled lesklejší, silnější a zdravější.

Společně s touto technologii měníme zarytá pravidla o škodlivosti častého barvení, melírovaní a zesvětlovaní vlasů.

Aplikace je možná u kadeřnice: Jany, Lucie, Kateřiny

Fibreplex:

ZESVĚTLOVANÍ a BARVENÍ nikdy nebylo tak šetrné! FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional minimalizuje oxidativní poškození uvnitř vlasu v důsledku chemických procesů a omezuje lámání vlasů až o 94 %. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech. Při barvení se mohou vlasy poškodit, což se projevuje hlavně jejich lámavostí. Díky jedinečné kúře Fibreplex budou však zářit silným a zdravým dojmem.

Aplikace je možná u kadeřnice: Kristýny