SLUŽBY

PRACUJEME S PROFESIONÁLNÍMI ZNAČKAMI

FRAMESI

Vlasová kosmetika Framesi byla založena v Itálii roku 1945 s hlavním cílem - vývoj produktů vysoké kvality. Dnes s touto značkou pracují kadeřníci po celém světě. Kosmetika Framesi klade důraz na kvalitu, účinnost a bezpečnost. Moderní výrobní technologie, kvalitní suroviny, spolupráce s univerzitami a vědeckými instituty, žádné testy na zvířatech a především velký respekt ke zdraví vlasů. Vlasová kosmetika Framesi je distribuována pouze profesionály.

S Framesi pracuje kadeřnice Jana K. a Lucie K.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Společnost Schwarzkopf byla založena v roce 1898 německým chemikem Hansem Schwarzkopfem, který jako první objevil a uvedl na trh práškový šampon. Od roku 1995 je Schwarzkopf Professional dceřinou společností Henkel a patří mezi čtyři největší světové dodavatele výrobků profesionální vlasové péče. 


Se Schwarzkopfem professional pracuje kadeřnice Kristýna H.


NOVÉ REVOLUČNÍ OŠETŘENÍ

OLAPLEX

Revoluce v kadeřnickém průmyslu, která umožňuje barvení, zesvětlovaní a melírovaní bez poškození vlasového vlákna. Díky jedinečné technologii můžeme ZESVĚTLOVAT, BARVIT a zároveň dodávat vlasům VITALITU a SÍLU. Služba OLAPLEX se dá aplikovat i bez barvení pro obnovu síly a lesku do vlasů. Během ošetření i po něm dokáže OLAPLEX znásobit a obnovit poničené vazby vlasů způsobené chemickými i termálními vlivy. Vlasy jsou na první pohled lesklejší, silnější a zdravější.

Společně s touto technologii měníme zaryta o škodlivosti častého barvení, melírovaní a zesvětlovaní vlasů.

CENA APLIKACE od 400,-

www.olaplex.cz

Aplikace je možná u kadeřnice Jany Košumberské a Lucie Kosíkové

FIBREPLEX

ZESVĚTLOVANÍ a BARVENÍ nikdy nebylo tak šetrné! FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional minimalizuje oxidativní poškození uvnitř vlasu v důsledku chemických procesů a omezuje lámání vlasů až o 94 %. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech.


Při barvení se mohou vlasy poškodit, což se projevuje hlavně jejich lámavostí. Díky jedinečné kúře Fibreplex budou však zářit silným a zdravým dojmem.

CENA APLIKACE od 400,-

www.schwarzkopf.cz

Aplikace je možná u kadeřnice Kristýny Hladíkové